SA vz.58 VSP

Výškově stavitelná pažba pro SA vz.58 a civilní klony

Pažba se vyznačuje možností výškového nastavení tubusu pažby v rozmezí 11mm, tudíž není třeba používat nevkusné lícnice pažby při použití kolimátoru, avšak při opačném výškovém nastavení ji lze nouzově používat pro střelbu přes pevná mířidla. Úchyt popruhu je řešený podobně jako u destičky MAGPUL ASAP pro AR-15 a je vhodný pro praváky i leváky. Jednou z výhod tohoto řešení je rychlá změna ramene z během střelby. Podkladová destička narovnává pažbu do roviny osy hlavně. Poutko popruhu je do ni zavařeno.

 Vyrovnávací destička s okem pro popruh jsou ocelové. Povrchová úprava je volena chemickým černěním. Tubus je vyráběn speciálně pro tuto sestavu z plného duralového polotovaru. Po obrobení (žádný odlitek nebo výtažek) je pískován a černě eloxován. Rozměr tubusu je COMMERCIAL (na zakázku možno vyrobit MIL- SPEC). Celá soustava je k pouzdru závěru přidělána pomocí oboustranného šroubu a její správnou polohu zajistí výstupek v horní části destičky společně s packami poutka popruhu. Pažba není sklopná. Díky vynechání sklopného kloubu je sestava lehčí (225g). 

Výškové nastavení

Tubus pažby lze posouvat nahoru-dolů v drážce v rozmezí 11 mm, což stačí k nastavení pohodlné výšky pažby. Střelba s touto přímou pažbou je přesnější a výškové posunutí Vám umožňuje používat i kolimátory bez nutnosti instalace lícnice. Výškové nastavení se provádí povolením šroubů tubusu, aby se tubus mohl pohybovat v drážce. Po nastavení vyhovující polohy opět utáhneme šrouby tubusu.

Cena: Na dotaz
Dostupnost: Na objednávku

MARW Technologies® 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!