CZ457 picatinny rail

Weaver lišta pro malorážku CZ 457

Po úspěšném modelu lišty pro malorážku CZ 455 přichází na trh lišta konstruovaná pro malorážku CZ 457. Využívá všech prvků, jako její předchůdce.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Tato redukce z 11mm rybiny na picatinny rail dle normy
STANAG 6994 pro standardizovanou lištu NATO pro příslušenství (ČOS 100010) je vyrobena v České republice na CNC obráběcím centru z jednoho kusu leteckého duralu EN AW 7075. Následně je opatřena černým eloxem pro dlouhotrvající odolnost. Na pušku se montuje nasunutím směrem od pažby dopředu a následným utažením bočních šroubů, přičemž dochází k sevření montáže konstantní silou na obou stranách a tím k vystředění pozice lišty na pouzdru závěru. Doporučený utahovací moment je 2,5 Nm. .

URČENO PRO CZ 457

Svými rozměry je montáž určena pro pušky CZ 457. Její tvar kopíruje pozici výhozního okénka a s puškou tvoří opticky jednotný celek. Lišta je v přední části prodloužena, tak aby bylo možné usadit puškohled více dopředu a tak umožňuje použití optických zaměřovačů s velkým zvětšením i se standardní pažbou pro malorážky, která je obvykle kratší.  


Lišta je bez sklonu. Výška od vrchu picatinny lišty na střed hlavně je 25mm. Rozměry samotné lišty jsou 21,2mm x 12,7mm x 185mm (ŠxVxD), hmotnost 52g.

INTEGROVANÁ LIBELA

A protože se snažím dělat věci o krůček lépe než ostatní, rozhodl jsem se do zadní části lišty usadit libelu. Integrovaná libela ("vodováha") slouží k udržení vždy shodné - vodorovné polohy zbraně při výstřelu. Tím je zajištěno, že zasáhnete vždy stejné místo. Výřez v liště umožňuje pohled na libelu aniž by střelec musel opustit ideální střeleckou pozici.

Cena: 3500,- Kč
Dostupnost: NEDOSTUPNÉ

MARW Technologies® 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!